Майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 Проблем със компютър

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Nesho
Мнения: 5
Регистриран на: Нед 18 сеп 2022 11:35
Автомобил:
Двигател:

Майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 Проблем със компютър

Мнениеот Nesho » Пет 02 юни 2023 21:47


Колеги препоръчайте ми сервиз, майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 както и някъде където да ремонтират изгорели компютри. Знам ,че форума е за Фолцваген имам и Голф четворка който се принудих да го купя защото ми умръзна от счупени Аудита :biggrin но просто реших да задам въпроса тука защото във форума на ауди не са мнго отзивчиви :cry Иначе проблема ми е следния. Гори ми вече втори компютър на Аудито. Когато ми изгоря първия преди доста години, много бързо намерих втора ръка смених го карах клата 6 месеца и изгоря и той. После дълго време неможех да намеря втора употреба , след което заминах за Англия и колата я зарязъх и така стои от години в гаража. Сега съм се прибрал за постоянно от чужбина и искам да си направя колата. Намерих втора ръка компютър който го взех заедно със ключа но искам този път да разбера каква е причината да ми горят компютрите и да я направя колата както трябва . Също така колата стоя без да се кара с години и може да има допълнителни проблеми от дългото стоене. Това което направих сам е , източих стария бензин налях нов бензин ,смених ключа , смених и компютъра ....пробвах да я запаля ...мига ми само една лампа със един ключ и тва е колата не пали.




Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12841
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 Проблем със компютър

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 03 юни 2023 15:10


Локва при чистачките имаш ли?


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11924
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 Проблем със компютър

Мнениеот К.Одаджийски » Нед 04 юни 2023 8:26


За Пловдив не знам, но на тези момчета https://delservice.bg/ в Княжево в София закарахме доста компютри и коли с проблеми в жиците за ремонт последните 3-4 години, до сега нямат грешка. В крайна сметка ако не намериш в Пловдив, качваш колата на един репатрак и при тях


Nesho
Мнения: 5
Регистриран на: Нед 18 сеп 2022 11:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 Проблем със компютър

Мнениеот Nesho » Пон 05 юни 2023 7:46


К.Одаджийски написа:За Пловдив не знам,...


Благодаря...... Засега мога да им пратя оригиналния компютър на колата който изгоря първи ако могат да го поправят. Те сервиз ли са или само жичкаджии ? Защото колата стоя в гаража от 2015г и най вероятно от стоенето ще излезат допълнителни проблеми и неща. Но принципно каквото и да е станало дори и да са клеясали и раздясали лагерите съм решил да я правя ... :smile

Последна промяна от radotom на Пон 05 юни 2023 9:02, променено общо 1 път.
Причина: Моля, избягвайте ненужните цитати.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11924
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Майстор в Пловдив който да разбира от електрониката на S4 b5 Проблем със компютър

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 06 юни 2023 5:59


Ремонт на автомобилна електроника, не знам дали се занимават с други неща, мисля, че не



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 26 госта