шибидах от г3 става ли за корадо

Техническа и сервизна информация за най-спортните модели на VW
Потребителски аватар
stef4o_corado
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 22 окт 2008 16:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

шибидах от г3 става ли за корадо

Мнениеот stef4o_corado » Пет 12 дек 2008 16:32


шибидах от г3 става ли за корадо
mod edit: dobrin




G60

Мнениеот G60 » Пет 12 дек 2008 19:17


механизма става,люкът(ламарината) ще си оставиш твоя


Потребителски аватар
svetoslavstoev
Мнения: 43
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: шибидах от г3 става ли за корадо

Мнениеот svetoslavstoev » Пон 02 мар 2009 9:55


Мене ако питаш въпреки, че нямам Корадо но Голф съм имал, като свалиш люка на голфа там където е връзката между люка и ел механизма, ти давам гаранция, че ще имаш проблем. Много малко за запазените такива живи и то е защото не са ги използвали. Моя издържа около 3 4 месеца и цъфна, а невярвах като ми го приказваха това. Но когато си го свалил може да го промениш захващането, тъй като е от някаква сплав, която трудно се заваря, по добре някой стругар да ти вземе 30лв ама да имаш шибедах задълго, аз го отварях ел. , но го затварях с една отверка тъй като само от едната страна механизма издърпваше.


Потребителски аватар
zevsa
Мнения: 139
Регистриран на: Чет 24 яну 2008 14:37
Автомобил: 1.9 116hp - AJM
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: шибидах от г3 става ли за корадо

Мнениеот zevsa » Сря 15 юли 2009 21:00


дорбе е че всеки дава съвет, но след като и аз съм в кюпа от днес повече ме интерсува от кои модели коли пасват да взема и да го подменя тоя проклет шибедах?ако някой има такова инфо ще е цар,защото читавите механизми за голф3 са дефицит и ако случайно намериш ти обявяват нереално големи цени!както и ако някой е купувал уплътнение за шибедаха да каже ценичка.предварително благодаря,колата ми е голф 3 1.8абс.предполагам че освен мен и още много хора ги вълнува такава алтернатива!айде със здраве :wink:



Върни се в “Scirocco & Corrado”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта