Изчезнал GOLF MK1

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
D.D.T
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 21 сеп 2009 15:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Благоевград

Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот D.D.T » Чет 09 дек 2010 23:27


Колеги моля за съдеиствие.Преди доста време „продадох„ моита голф единичка на един колега от Златица-самоче за мое съжаление него прехвърлихме, а пича доиде една вечер късно в Благоевград от кадето съм аз и директо отпътува с уговорката, че ще прехвърлиме в последствие.Самоче минаха почти двегодини и безброи телефонни разговори- колтасе води на мен, а тои я дал на трети човек които дори непознавам.А сега даже телефона не отговаря и единицата е беследно изчезнала-ако някои има информация за черна голф единичка без дръжки и черни 15-ки с жълт кант да помага.Колегата се казва Павел Павлов от Златица.

Последна промяна от D.D.T на Пет 10 дек 2010 0:19, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
D.D.T
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 21 сеп 2009 15:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Благоевград

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот D.D.T » Чет 09 дек 2010 23:39


.

Последна промяна от D.D.T на Пет 10 дек 2010 0:03, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Nik_Polo
Мнения: 58
Регистриран на: Вто 16 юни 2009 13:09
Автомобил: Vw Polo 6N
Двигател: AEX 1996
Местоположение: Пирдоп

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот Nik_Polo » Чет 09 дек 2010 23:44


Колега , здравей първо .Аз съм от този район , в съседното селце съм .Посеченото Голфче не съм го засичал ... Ако го забележа имаш съдействие от моя страна .Ще говоря с човека .Преди време и аз имах подобна история за щастие с щаслив краи... Поздрави !!! :beer


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот k_garchev » Чет 09 дек 2010 23:49


D.D.T написа:Колеги моля за съдеиствие.Преди доста време „продадох„ моита голф единичка на един колега от Златица-самоче за мое съжаление него прехвърлихме, а пича доиде една вечер късно в Благоевград от кадето съм аз и директо отпътува с уговорката, че ще прехвърлиме в последствие.Самоче минаха почти двегодини и безброи телефонни разговори- колтасе води на мен, а тои я дал на трети човек които дори непознавам.А сега даже телефона не отговаря и единицата е беследно изчезнала-ако някои има информация за черна голф единичка без дръжки и черни 15-ки с жълт кант да помага.

Кажи номера на Голфа и името на човека на който си я дал!Горе долу на колко години е?Може и телефонния му номер да дадеш!Може и на лично!Ще се опитам да помогна!


Потребителски аватар
D.D.T
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 21 сеп 2009 15:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Благоевград

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот D.D.T » Пет 10 дек 2010 0:07


Казвасе Павел Павлов викатму ЗЛОТО на около 26-27г. има сервиз в Златица прави само VW-та,ако можеш да помогнеш щесъм много благодарен.


Потребителски аватар
palikari
Мнения: 449
Регистриран на: Пет 07 сеп 2007 19:53
Автомобил: GOLF 5 Polo Lounge tdi 2015
Двигател: BMM-2006
Местоположение: София

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот palikari » Пет 10 дек 2010 14:58


мога да ти помогна малко,търси го тоз пич в нещо което се казва Църквище,май е някакъв квартал.Само да знаеш,че баща му е бивш пандизчия.


Потребителски аватар
danail_3
Мнения: 66
Регистриран на: Пон 02 ное 2009 8:58
Автомобил: Skoda Octavia estate LK
Двигател: AGU с АГУ
Местоположение: село Бързия обл. Монтана

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот danail_3 » Пет 10 дек 2010 15:16


Аз имах същия проблем с една мазда - тя вече е продадена на 3 - ти, 5 ти и тн.
Та един полицай какво ме посъветва - Отиваш е РУ на МВР, и си подаваш една жалба, че еди кога си еди какво си е станало и те го издирват. При моя случай само го издириха, а не го накараха да дойде да си оправиме взаимоотношенията, но поне съм спокоен, че утре ако убие някой човек с тая кола аз си имам входящ № (даже и копие)на молбата от еди коя си дата и да се спасяват.


Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот k_garchev » Пет 10 дек 2010 16:28


danail_3 написа:Аз имах същия проблем с една мазда - тя вече е продадена на 3 - ти, 5 ти и тн.
Та един полицай какво ме посъветва - Отиваш е РУ на МВР, и си подаваш една жалба, че еди кога си еди какво си е станало и те го издирват. При моя случай само го издириха, а не го накараха да дойде да си оправиме взаимоотношенията, но поне съм спокоен, че утре ако убие някой човек с тая кола аз си имам входящ № (даже и копие)на молбата от еди коя си дата и да се спасяват.

спокоен си,но като ти дойде че трябва да плащаш еди колко си данък за всичките тези години и ще видим колко си доволен!

Последна промяна от k_garchev на Пет 10 дек 2010 20:14, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
D.D.T
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 21 сеп 2009 15:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Благоевград

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот D.D.T » Пет 10 дек 2010 18:06


Благодаря за съвета.Вчера разбрах, че колата е виждана в София.


Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот Дашо » Пет 10 дек 2010 21:18


k_garchev написа:спокоен си,но като ти дойде че трябва да плащаш еди колко си данък за всичките тези години и ще видим колко си доволен!

Това е най-добрия възможен вариант. Данъка са бели кахъри имайки предвид още какви бели могат да се направят с такава кола!!!

Колега ходи в РПУ-то по местоживеенето ти, обясни им как стоят нещата, след това си пусни една молба, че спираш колата от движение и си готов. :да:

Само че ще трябва да платиш данък на колата, за времето което не си я карал, както и глоба, че си я предоставил да се кара с бракувани номера, което само по себе си е кофти, но е далеч по-добре от това, което може да ти се случи. :talk:


Потребителски аватар
offside
Мнения: 250
Регистриран на: Нед 29 апр 2007 20:42
Автомобил: Passat B5 1997
Двигател: 1.8 20v ADR
Местоположение: гр.София

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот offside » Пет 10 дек 2010 22:52


А не е ли най добре да я пусне за издирване и отново да си е негова (при него)! Аз лично така бих направил , щом ми се правят на тарикати и не си вдигат телефона ,та даже я препродават. Е ще поседи малко в полицията докато се оправят нещата, но след това или ще си я прехвърлил или ще си е пак при теб. Тъкмо ще си вземат някой хора поука какво може да стане когато не се прехвърли колата! Успех каквото и да решиш да правиш :да:
Поздрави!


Потребителски аватар
Ivan_GT
Мнения: 765
Регистриран на: Съб 01 ное 2008 15:31
Автомобил: BMW E39
Двигател: M52B20 98

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот Ivan_GT » Пет 10 дек 2010 23:01


offside написа:А не е ли най добре да я пусне за издирване и отново да си е негова (при него)! Аз лично така бих направил , щом ми се правят на тарикати и не си вдигат телефона ,та даже я препродават. Е ще поседи малко в полицията докато се оправят нещата, но след това или ще си я прехвърлил или ще си е пак при теб. Тъкмо ще си вземат някой хора поука какво може да стане когато не се прехвърли колата! Успех каквото и да решиш да правиш :да:
Поздрави!

+1


Потребителски аватар
kaiser666
Мнения: 4670
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 13:03
Автомобил: Bmw E34
Двигател: M20B20
Местоположение: South Of Heaven

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот kaiser666 » Пет 10 дек 2010 23:36


Мда, баница... Нали се сещаш, че я е дал с талоните. Колега вината си е изцяло твоя.Идва някакъв, дава ти кешовица и айде чао!


adidas_go
Мнения: 111
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 11:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: gorna

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот adidas_go » Съб 11 дек 2010 9:24


Ако големия талон е в теб я пускай за издирване и хем ще си е при теб колата хем и тарикатите ще изгърмят,а ако не е вече незнам.Трябва да даваш обяснения в полицията.


Потребителски аватар
danail_3
Мнения: 66
Регистриран на: Пон 02 ное 2009 8:58
Автомобил: Skoda Octavia estate LK
Двигател: AGU с АГУ
Местоположение: село Бързия обл. Монтана

Re: Изчезнал GOLF MK1

Мнениеот danail_3 » Съб 11 дек 2010 9:26


offside написа:А не е ли най добре да я пусне за издирване и отново да си е негова (при него)! Аз лично така бих направил , щом ми се правят на тарикати и не си вдигат телефона ,та даже я препродават. Е ще поседи малко в полицията докато се оправят нещата, но след това или ще си я прехвърлил или ще си е пак при теб. Тъкмо ще си вземат някой хора поука какво може да стане когато не се прехвърли колата! Успех каквото и да решиш да правиш :да:
Поздрави!


И аз бях тръгнал по същия път, но този същия полицаи (приятел) ми каза, че ще намерят свидетели, още повече че ти я "пускаш за издирване" 1 год (примерно) от както не е при теб и направо ставаш подсъдим за измама.
А иначе данъка все се преживява 15 лв. на год (беше на маздата) - като се сетя какво може да ми дойде до главата. А това за бракуването май ще е следващата ми стъпка :) - но от време на време ми се обаждат като я препродават за пореден път -та за това все още "търпя за да не направя мръсно" ама всичко си има граници!

Последна промяна от danail_3 на Пон 13 дек 2010 9:06, променено общо 2 пъти.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Danny boy, Stivi, Каспър и 52 госта