"Да израснеш през 90-те", Помните ли, когато...

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
my heart iS iCe
Мнения: 5418
Регистриран на: Сря 11 мар 2009 20:29
Автомобил:
Двигател:

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот my heart iS iCe » Сря 13 апр 2011 20:55


tdi90 turbo написа:
KadROo написа:Настръхнах... Жалко , че новото поколение никога няма да изпита това...
колега напълно си прав,нашето детствто беше истинско реално,а сега scare ,и наистина и аз искам да се върне това време но за жалост няма :?

Всяко нещо си има неговите плюсове и минуси!
На мен не ми липсва толкова тези предметни неща. Липсва ми народа който живеееше в България, народа който чакаше с мерак Мачът с България, правеха се димки всички бяхме пред телевизорите, и чакахме нашите да вкарат гол, и това когато станеше имах чувството че чувам как цяла България почва да вика...... ехх... не напразно са казали НЕ ГЛЕДАЙ КЪМ МИНАЛОТО, ЗАЩОТО НЯМА ДА ИМАШ БЪДЕЩЕ!... :?




Потребителски аватар
drago_tr
Мнения: 2528
Регистриран на: Сря 09 мар 2005 13:28
Автомобил: Passat B5 Audi A4B6
Двигател: AFN AVB
Местоположение: Пловдив, Враца

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот drago_tr » Сря 13 апр 2011 20:55


Нееееееевадаааааааааааааааа......с Къци mhihi heavy metal zork

..а ето и нещо интересно:
http://www.lostbulgaria.com/
..и още нещо:
http://vbox7.com/play:ad91bcbc :063:

Последна промяна от drago_tr на Сря 13 апр 2011 21:09, променено общо 1 път.


tdi90 turbo
Мнения: 153
Регистриран на: Пон 23 авг 2010 19:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Харманли-Осло

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот tdi90 turbo » Сря 13 апр 2011 21:04


my heart iS iCe написа:
tdi90 turbo написа:
KadROo написа:Настръхнах... Жалко , че новото поколение никога няма да изпита това...
колега напълно си прав,нашето детствто беше истинско реално,а сега scare ,и наистина и аз искам да се върне това време но за жалост няма :?

Всяко нещо си има неговите плюсове и минуси!
На мен не ми липсва толкова тези предметни неща. Липсва ми народа който живеееше в България, народа който чакаше с мерак Мачът с България, правеха се димки всички бяхме пред телевизорите, и чакахме нашите да вкарат гол, и това когато станеше имах чувството че чувам как цяла България почва да вика...... ехх... не напразно са казали НЕ ГЛЕДАЙ КЪМ МИНАЛОТО, ЗАЩОТО НЯМА ДА ИМАШ БЪДЕЩЕ!... :?
колега съгласен съм но днешната младеж,като ги гледам нямат кой знае какво бъдеще,в нашето детство ние слушахме родителите си,а не сега 14 годишен хърлйо да вика гледай си работата на баша си,вярно ще кажеш това е до възпитание,ама не, в нашето детство ние и родители те ни живеехме по спокоен живот,а какво е сега,напрежение всеки бърза, мисли само за пари,какво детство имат сега, в дискотеката в седми клас пръдла пие и пуши :screwy ,нямат кой знае какво бъдеще днешната младеж


Потребителски аватар
xalerrelax
Мнения: 3060
Регистриран на: Чет 25 сеп 2008 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот xalerrelax » Сря 13 апр 2011 21:11


Една чудесна тема.
От детските си години съм намразил понеделника.
Това означаваше "край на забавленията".
Неприятното е , че вече невиждам голям тумба от деца да викат и да се смеят.
Липсват ми толкова много неща , че ако изброявам.........
Няма да забравя как торбичките(шумолящите) , които сега ги дават по магазините , бяха кът и нямаше как да си направиш хвърчило.
Но най - много ми липсва крем - сладоледа от машините :да:


Потребителски аватар
pepo
Мнения: 219
Регистриран на: Вто 24 юни 2008 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот pepo » Сря 13 апр 2011 21:12


tdi90 turbo написа:
my heart iS iCe написа:
tdi90 turbo написа:
KadROo написа:Настръхнах... Жалко , че новото поколение никога няма да изпита това...
колега напълно си прав,нашето детствто беше истинско реално,а сега scare ,и наистина и аз искам да се върне това време но за жалост няма :?

Всяко нещо си има неговите плюсове и минуси!
На мен не ми липсва толкова тези предметни неща. Липсва ми народа който живеееше в България, народа който чакаше с мерак Мачът с България, правеха се димки всички бяхме пред телевизорите, и чакахме нашите да вкарат гол, и това когато станеше имах чувството че чувам как цяла България почва да вика...... ехх... не напразно са казали НЕ ГЛЕДАЙ КЪМ МИНАЛОТО, ЗАЩОТО НЯМА ДА ИМАШ БЪДЕЩЕ!... :?
колега съгласен съм но днешната младеж,като ги гледам нямат кой знае какво бъдеще,в нашето детство ние слушахме родителите си,а не сега 14 годишен хърлйо да вика гледай си работата на баша си,вярно ще кажеш това е до възпитание,ама не, в нашето детство ние и родители те ни живеехме по спокоен живот,а какво е сега,напрежение всеки бърза, мисли само за пари,какво детство имат сега, в дискотеката в седми клас пръдла пие и пуши :screwy ,нямат кой знае какво бъдеще днешната младеж

Колега прав си само ако може да допълня,че пръдлата ако само пие и пуши в дискотеката пак бива scare самоче повечето и други неща правят по кенефите в дискотеките неща от които и някои по-възрастен би се изненадал :shock искат просот да пораснат бързо но не се замислят на какво ще приличат след 5 6 години ако я карат така scare


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот znainainai » Сря 13 апр 2011 21:29


Изображение
Ееееееееееех спомени мнооооого обичах да "шофирам" едно време по цял ден от тъмно до тъмно съседките на село бяха вдигнали ръце от мене. И понеже бащата дърводелец а майка ми на склад за лагери познайте кой караше най-леката,най-аеродинамичната,най-бързата и най-красивата лагерна количка в наща махала :oops:
За едно лято 15 чифта обувки отпред като нови петите изтрити до плат щот требе да се спира mhihi

п.п.снимката е от нета

Последна промяна от znainainai на Сря 13 апр 2011 21:31, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19564
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот radotom » Сря 13 апр 2011 21:31


Ееееххх... деца, децааа.... mhihi mhihi mhihi
От четвърта страница насам почти всички ми изброявате неща, дето спрях да им обръщам внимание, защото вече гонех гаджетата да се крием покрай Марица да пушим mhihi mhihi


Потребителски аватар
pepo
Мнения: 219
Регистриран на: Вто 24 юни 2008 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот pepo » Сря 13 апр 2011 21:34


radotom написа:Ееееххх... деца, децааа.... mhihi mhihi mhihi
От четвърта страница насам почти всички ми изброявате неща, дето спрях да им обръщам внимание, защото вече гонех гаджетата да се крием покрай Марица да пушим mhihi mhihi

Дали е било само пушенето :seeex :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Nik_Polo
Мнения: 58
Регистриран на: Вто 16 юни 2009 13:09
Автомобил: Vw Polo 6N
Двигател: AEX 1996
Местоположение: Пирдоп

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот Nik_Polo » Сря 13 апр 2011 21:37


Беше си супер , и каквото и да ми говорят винаги ще си спомням тези години с усмивка !!! :applause:


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот vucata » Сря 13 апр 2011 21:41


Въпреки, че съм 90та година си спомням адски много коледите...и по БНТ даваха едно момиче, което пускаше адските децки...не мога да се сетя как се казваше нито предаването нито момичето което беше водеща....помня, че беше нисичка, слаба с права коса и нищо повече, въпреки че името и е на езика ми...Много ме радваше, седях и гледах децките и след това излизах на вън да се пързаляме, правехме си трамплини скачахме със шейните...А сега даже и сняг няма като хората...Абе като цяло си беше много добре...даваха сънчо особено с кукления театър много ми харесваше...Алф си го гледах на скоро даже...това ми е любимото филмче от детството :beer


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот Bobi_S13 » Сря 13 апр 2011 21:45


vucata написа:Въпреки, че съм 90та година си спомням адски много коледите...и по БНТ даваха едно момиче, което пускаше адските децки...не мога да се сетя как се казваше нито предаването нито момичето което беше водеща....помня, че беше нисичка, слаба с права коса и нищо повече, въпреки че името и е на езика ми...Много ме радваше, седях и гледах децките и след това излизах на вън да се пързаляме, правехме си трамплини скачахме със шейните...

"Милион и едно желания" - Кака Лара


Потребителски аватар
digo_pl
Мнения: 1109
Регистриран на: Съб 18 юли 2009 10:17
Автомобил: omega V6
Двигател:
Местоположение: Варна/Плевен
Контакти:

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот digo_pl » Сря 13 апр 2011 21:45


vucata написа:Въпреки, че съм 90та година си спомням адски много коледите...и по БНТ даваха едно момиче, което пускаше адските децки...не мога да се сетя как се казваше нито предаването нито момичето което беше водеща....помня, че беше нисичка, слаба с права коса и нищо повече, въпреки че името и е на езика ми...Много ме радваше, седях и гледах децките и след това излизах на вън да се пързаляме, правехме си трамплини скачахме със шейните...А сега даже и сняг няма като хората...Абе като цяло си беше много добре...даваха сънчо особено с кукления театър много ми харесваше...Алф си го гледах на скоро даже...това ми е любимото филмче от детството :beer

Кака Лара бреее :))))


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот vucata » Сря 13 апр 2011 21:47


ДАаааааааааааааааа а аз се...Лора...Лора mhihi


Потребителски аватар
znainainai
Мнения: 5287
Регистриран на: Пон 04 дек 2006 21:24
Автомобил: Golf4
Двигател: MK 4 98 AHF
Местоположение: Русе

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот znainainai » Сря 13 апр 2011 21:48


A Бате Влади Люцканов помните ли?
А Бързи Смели Сръчни?


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19564
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: "Да израстнеш през 90-те", Помните ли когато?

Мнениеот radotom » Сря 13 апр 2011 21:49


vucata написа:...и по БНТ даваха едно момиче, което пускаше адските децки...не мога да се сетя как се казваше нито предаването нито момичето което беше водеща....помня, че беше нисичка, слаба с права коса и нищо повече, въпреки че името и е на езика ми...

Май говориш за кака Лара от 'Милион и 1 желания' :lol:
По-късно си остана същата, само дето определението 'слабичка' вече не й подхождаш, защото Владо Бериану си направиха детенце, че да казва кои филмчета са готини :lol: :lol:
Като изключим това предаване и 'Всяка неделя', можеше и да си отида млад и зелен на 120 годин без да знам кой е Пинко-Розовата пантера, кой е инспектор Дюдю и кой е Уди Кълвача :lol:


Иваси! :shock Хер Полизай е страшно бръз! mhihi



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта