некоректни наематели кв. Лозенец, София

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот Spas » Чет 29 ное 2012 22:25


иванчо написа:
BeckoTDI написа:Прочетох цялата тема и почвам да си мисля, че историята е измислена и човека е интернет трол :shock
Най-малкото за толкова време да беше изпълнил съвета на колегите и като титуляр да отиде до енергото и да спре тока :да:

Не мога да и спирам тока защото кварталната ми написа предупредителен протокол да не я притеснявам, да не и блъскам по вратата, да не спирам ток, парно, вода и т.н докато съда не каже кой е в правото си. Това стана още пурвия път като отидох да я изхвърлям и незнаех какво ме чака. То е ясно, че съда ще каже,че аз съм в правото си, но след незнам си колко време. Иначе мога да го спра, но ще има последствия за мен от които нямам нужда, а и наемателката няма да освободи жилището. По скоро ще си вземе още едно с ток и пак ще се точат делата, понеже незнам дали разбра, че води дело срещу мен за пари, че била направила подобрения в имота ми. Адвокатите казаха, че е целяла да направи запор на апартамента, но нещо не се е получило. Има, както казах, много подробности които немога да опиша толкова лесно.


Явно е хитряга тая крава, но и ти трябва да си такъв срещу нея. Пиши един договор за наем (и го съгласувай с адвоката си) на твой приятел, изчакайте я да излезе, влиза твоя приятел, като наемател да живее там, не излиза 2-3-4-5 дена и оная лудва, по някое време изхвърляте багажа, продавате каквото можете и кой откъде е. Да върви после тя да обяснява какво има и е било нейно, като няма нищо на нейно име! С нейните камъни по нейната глава, ей, щом го е правила преди, ще го направи и пак, тресни я здраво! Повярвай ми, чак аз се изнервих, като чета това всичкото, смачкай я тая мърша!

Успех!




Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот k_garchev » Чет 29 ное 2012 22:26


Предполагам ти не плащаш нищо?Ако плащаш-спираш?
Пробва ли с господари на ефира?


иванчо
Мнения: 72
Регистриран на: Съб 07 авг 2010 16:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот иванчо » Чет 29 ное 2012 22:28


Ако някой не вярва мога да му покажа адреса, самата тя, колата й, къде има сергия на попа и продава разни боклуци от кофите. Но пък много ми е хубаво че като отивам на работа минавам по новооткрития участък на телевизионната кула който само той от всичките струва 20 милиона. А за пенсии няма. Гърците спряха строежа на метрото защото е криза за да дадат по 400евро допълнително, а ние спряхме 13 заплати за да ... построиме ,, Не че е лошо, ама съм се изнервил и незнам на кой да си го изкарам.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот Spas » Чет 29 ное 2012 22:36


Човек, изкарай си го тука, аз не знам как не си луднал досега! Нямаш ли приятели? Някой да удари едно рамо? Явно ти не бива да припарваш там, но все пак? Аз, като познавам моите, тази бедна душица отдавна нямаше да може не да продава, ами и да говори. В духа на добрия тон, надявам се адвокатът ти да е добър и да има решение на въпроса в най-скоро време. И да успееш да направиш така, че за времето, когато е вървяло делото, да можеш да заведеш контра-дело за сметките, да са дължими от тая чанта, да не те дирят теб! Все пак имаш бая документи и евентуално решение по делото, затова се приготви за атака :)

Успех! :да:


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот brum » Чет 29 ное 2012 22:45


И да я осъди за сметките - тя няма нищо нейно. Няма какво да й вземат. Като гледам и заплата не получава - голяма греда ще е. Трябва да чака майка й да се спомине, онази да наследи апартамента дето бил на майка й и чак след това ще може да си вземе нещо. Разбира се ако онази не се отърве бързо от апартамента или не завърти работата и да го прехвърли на някой друг.

А колегата не знам защо скътава имена, снимки, адреси, лични данни, номер на автомобила с който обикаля. Всичката тази информация може да предпази следащият човек при когото тази ще се опита да се настани.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот Spas » Чет 29 ное 2012 22:49


brum написа:И да я осъди за сметките - тя няма нищо нейно. Няма какво да й вземат. Като гледам и заплата не получава - голяма греда ще е. Трябва да чака майка й да се спомине, онази да наследи апартамента дето бил на майка й и чак след това ще може да си вземе нещо. Разбира се ако онази не се отърве бързо от апартамента или не завърти работата и да го прехвърли на някой друг.

А колегата не знам защо скътава имена, снимки, адреси, лични данни, номер на автомобила с който обикаля. Всичката тази информация може да предпази следащият човек при когото тази ще се опита да се настани.


Ако са дължими от нея, няма да са дължими от колегата! Това му е напълно достатъчно, според мен.


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот brum » Чет 29 ное 2012 23:08


Т.е. като живее наемател и собственика има договор с него топлофикация ще иде да си търси от наемателя парите ли?


Потребителски аватар
ping23
Мнения: 993
Регистриран на: Пет 27 мар 2009 17:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот ping23 » Чет 29 ное 2012 23:12


Не ми се вярва какво чета и в каква държава живеем.След като не искаш да решиш проблема по бързия начин (дееба европейския съюз) се обади на господари на ефира!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19706
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот Vlad777 » Сря 12 дек 2012 22:04


Предполагам, че става въпрос за "наемателката" Елена Симеонова на около 45-50 год.
Адресът е Лозенец ул. Бряст 15.
Кара мазда 626 СА 5158 КН.
Мъжът й продава на сергия на ул. Граф Игнатиев и ул Мальовица.


иванчо
Мнения: 72
Регистриран на: Съб 07 авг 2010 16:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот иванчо » Чет 13 дек 2012 12:43


Ами.... да. Писах на Господари на ефира, но нямам отговор до сега.


pepstroi
Мнения: 178
Регистриран на: Вто 09 авг 2011 8:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот pepstroi » Чет 13 дек 2012 20:29


брат такива хора като тебе които обичат да си мижкуват точно така заслужават да се постъпва с тях...
най обикновен тийнеджър да му беше случило това до сега щеше поне 5 пати да я е изгонил не се излагай

Последна промяна от Pichaga на Чет 13 дек 2012 23:03, променено общо 1 път.
Причина: доста непремерено мнение, невярно и опасно...


Потребителски аватар
Jovany
Мнения: 479
Регистриран на: Вто 19 юли 2005 18:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот Jovany » Чет 13 дек 2012 22:08


Аз имах същия проблем преди години с един апартамент в Добрич.Не ми плаща наглеца наема и тон ми държи даже и ме плаши и т.н. Грабвам се от София една вечер с двама приятели дебнем докато е в апартамента. Чупим вратата на трески и единия от нас в това време звъни в на ченгетата че има взлом. Идват куките (за наш късмет лицето нямаше регистрация на адреса по лична карта беше от Монтана или там някъде не помня) И си го прибраха след разправии разни.Аз се бях подготвил с всички бумаги че съм собственик на имота. Проблема после беше че ме размотаваха като свидетел и т.н. Но в крайна сметка официално не подадох жалба срещу лицето и се отървах от него и от куките.
П.П. Описвам случая най-общо иначе има и много други подробности


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8308
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот Stivi » Пет 14 дек 2012 9:11


Вярно че живеем в демокрация /което значи че всеки може да прави каквото си иска/ ,ама толкова време да продължава тази латиноамериканска драма ми се струва меко казано смешно! Сякаш пусналия темата няма какво друго да прави ами се забавлява с писане по форуми или е такава мека Мария че ако му удариш шамар не само дава другата буза ами сваля гащите и се навежда ! Да ме извинява за силните дума ама му трябва стимул за да се оправи с проблема !


Потребителски аватар
Iezekil
Мнения: 6170
Регистриран на: Вто 14 фев 2012 15:53
Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
Местоположение: Шумен

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот Iezekil » Пет 14 дек 2012 10:23


Лесно е да се правиш на ербап отстрани.Когато се изправим очи в очи с наглоста,безумието и простотията,повечето нормални хора онемяваме.Човека е написал,че търси легалния начин и това е правилното.Защото всяка грешна стъпка е в негов ущърб,още повече при такива наглеци като госпожата.Щом си е направил труда да ходи при адвокат и да потърси всички правни варианти,значи за него няма друг вариант.Това не говори за слабохарактерност,а за морални ценности.


kiril_bulgaria
Мнения: 594
Регистриран на: Съб 28 фев 2009 21:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Царево / Бургас

Re: некоректни наематели кв. лозенец София

Мнениеот kiril_bulgaria » Пет 14 дек 2012 10:33


Колега, като първа стъпка: Отиваш в енергото с нотариалният акт и искаш да ти спрат тока.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта