Сливен-Етрополе

Маршрути, хотели, заведения, проблеми на пътя
ventci20
Мнения: 17
Регистриран на: Пон 06 сеп 2010 2:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Сливен-Етрополе

Мнениеот ventci20 » Пет 09 мар 2012 21:50


Колеги , налага ми се утре да пътувам за гр.Етрополе.. Интерсува ме в какво състояние е Златишки проход .. Също така какъв маршрут бихте ми препоръчали.. Откъде да мина ??.. Тръгвам от гр.Сливен :)) Благодаря за съдействието




Потребителски аватар
k_garchev
Мнения: 2715
Регистриран на: Съб 08 мар 2008 13:12
Автомобил: VW Golf 4 2.3V5 4motion
Двигател: AGZ
Местоположение: Пирдоп
Контакти:

Re: Сливен-Етрополе

Мнениеот k_garchev » Пет 09 мар 2012 22:15


Златишки проход е затворен!Може да се минава,но пътя е в лошо състояние!Няма ли да е по-добре да минеш балкана през Шипка или Троян-Кърнаре и от там лесно!


ventci20
Мнения: 17
Регистриран на: Пон 06 сеп 2010 2:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Сливен-Етрополе

Мнениеот ventci20 » Пет 09 мар 2012 22:22


Мисля , че и Троян - Кърнаре е затворен ?? А за Шипка нз ??.. Не е ли по-добре Сливен-Казанлък-Карлово-Калофер-Сопот-Клисура-Златица (около 200км е за 2:30ч.) и от Златица през Долно Камарци , Горно Камарци по магистралата през Правец и съм в Етрополе ( 85км - 1ч.10м.) Интерсува ме в какво състояние е пътя Златица-Етрополе и по точно участъка до магистралата :) Благодаря ви отново


dilov_1977
Мнения: 46
Регистриран на: Пет 26 фев 2010 21:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Vratsa

Re: Сливен-Етрополе

Мнениеот dilov_1977 » Пет 09 мар 2012 22:39


Колега най добрия маршрут мисля че ти е подбалканския път на Казанлък през Шипка Габрово Севлиево на Ябланица се качваш на магистралата и си в Етрополе.Прохода Етрополе-Златица пътят е почти като в някоя нива.От където и да минеш ти желая лек и безавариен път.


Потребителски аватар
Дашо
Пернишки бек
Мнения: 6104
Регистриран на: Чет 22 фев 2007 12:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Градът на мечтите - Перник, щата Мошингтън

Re: Сливен-Етрополе

Мнениеот Дашо » Съб 10 мар 2012 6:54


Преди около половин година минавах през Златишкия проход и ... :horror: :horror: :horror:
Това няма да си го причиня на колата отново, по никакъв начин. Имаше табели, че пътят е затворен, но аз все пак минах! На много места по пътя има огромни и дълбоки кратери!
Тъй като не вярвам да са го ремонтирали (нямаше никаква техника ангажирана наоколо), те съветвам да не минаваш от там.
През Троян - Кърнаре, пътят е много по-хубав, особено в района на Кърнаре и ако сега не е затворен, ще ти бъде от полза ;) :beer


Потребителски аватар
lavidaloca
Мнения: 335
Регистриран на: Пон 14 апр 2008 18:16
Автомобил: Seat Leon 1.9 tdi PD 1P
Двигател:
Местоположение: Elena/Sofia/Bulgaria

Re: Сливен-Етрополе

Мнениеот lavidaloca » Съб 10 мар 2012 8:19


Мисля, че имаше и вариант да минеш по АМ "Тракия", след това през Елин Пелин и да се качиш на АМ "Хемус". Не съм го правил така, който е компетентен да се произнесе.


Svetlix
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 авг 2006 19:30
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: 1.9 TDI AFN
Местоположение: Плевен

Re: Сливен-Етрополе

Мнениеот Svetlix » Вто 13 мар 2012 21:55


Етрополе - Златица го забравяш! Просто няма такъв филм.

Троян - Кърнаре е затворен към момента. Все още не е разчистен от снега.

Най-добрият вариант според мен е през Хаинбоаз или Шипка. Това са най-преките пътища



Върни се в “Пътеводител”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта