Поло-Тойота дали няма да сгреша

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
Потребителски аватар
tu6ana
Мнения: 142
Регистриран на: Пон 26 ное 2007 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот tu6ana » Нед 19 юни 2011 20:12


Колеги пред страхотна дилема съм. Карам Поло 1.4i. имам го от 97 година, дадах за него 5,800лв. Влюбих се в тази колица :bowdown жената дори почна да ме ревнува от нея :D. Не ми е правила проблеми с изключение на дребни нещица които веднага сам отстранявал. Но преди няколко месеца бадженака си купи Toyota Corolla 2.0 D4-D. Наложи ми се няколко пъти да я покарам на дълго и направо се влюбих отново, и сега съм влюбен в две коли. Споделих с жената, а съответно тя пък с бабата(тъщата де) тя пък на свой ред и станало кофти понеже е дала половината пари на бадженака за Corolla-та и съответно казала на мойто маце, че и на нас ще даде половината пари ако искаме да си купим друго возило. Тая оферта не е за изтървяне :banana и сега хем ме сърби хем ме боли дето се казва. Не ми се продава полото на някой " Фордажия", ама жената няма книжка :roll: Дано да не сгреша като го продам и купя Тойота, но просто вече съм се зарибил.
Половерчето го взех на 113000км. сега е на 144500км не съм го карал много гледано е като писано яйце. Няма да тропа лопа прака и т.н. Оборотите не мръдват, абе желязно е, но това само на място може да се докаже а не с голословни приказки. Цената която му търся е ......лв но при сериозни мераклии може и коментар на цената.
Полото е 1.4i APQ 1999г. март месец. С всички екстри за модела:

• 4(5) Врати
• ABS • Airbag
• Ел. Стъкла • Климатик
• Металик • Серво управление
• Стерео уредба • Центр. заключване. ръчна скоростна кутия

Знам, че на темата не и е мястото точно тук, но моля модераторите да ме разберат, просто не искам да си продам съкровището на някой палачор. Ако има някой желаещ от форума колега или някой техен познат, да пише или да ми се обади, но моля Ви колеги да не ми пратите някой дръвник дето ще ми изнасили и обезчести съкровището :lol: :lol: :lol:

0878......-Иво

п.п. Снимки ще кача по късно, че съм забравил как става номера

Последна промяна от Anbuch на Нед 19 юни 2011 22:10, променено общо 2 пъти.
Причина: Изтрих цената и GSM-ма за да не трия цялата тема! Щото всеки ако започне така да прави, раздел " продава" става излишен




Потребителски аватар
tu6ana
Мнения: 142
Регистриран на: Пон 26 ное 2007 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот tu6ana » Нед 19 юни 2011 20:14


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Последна промяна от tu6ana на Нед 19 юни 2011 20:29, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот stefan4o » Нед 19 юни 2011 20:25


1. Темата ти не е за тук
2. Всички екстри за модела... :wink: Има ли подгрев на седалките примерно?


Потребителски аватар
tu6ana
Мнения: 142
Регистриран на: Пон 26 ное 2007 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот tu6ana » Нед 19 юни 2011 20:33


Стефанчо нали съм написал какви екстри има има моля те не се заяждай, а дали темата е за тук или не модераторите ще преценят и ако трябва ще я преместя.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот stefan4o » Нед 19 юни 2011 20:40


Има раздел Продава, за тази цел, темата ти ще иде скоро там, вероятно. Относно заяждането - така написано с всички екстри значи, че е с всички екстри, освен ако не влагаш друго (би ли казал какво, че ми е интересно :Mr Green Fun )???? :roll: Отзад с ел.стъкла ли е? Или с ръчка? :Mr Green Fun


Потребителски аватар
tu6ana
Мнения: 142
Регистриран на: Пон 26 ное 2007 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот tu6ana » Нед 19 юни 2011 20:54


Колега май не правиш разлика от "Всички екстри" и "Всички екстри за модела"

Това българина е странна птица, когато нещо не го засяга най-много си тика човката там. Какъв е толкова проблема, че съм пуснал темата тук, аз не само продавам а и искам мнението на колегите дали ще направя грешка или не. А модераторите ако преценят да местят темата, това е тяхно свещенно право :beer


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19164
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот stefan4o » Нед 19 юни 2011 21:13


tu6ana написа:Колега май не правиш разлика от "Всички екстри" и "Всички екстри за модела"

Това българина е странна птица, когато нещо не го засяга най-много си тика човката там. Какъв е толкова проблема, че съм пуснал темата тук, аз не само продавам а и искам мнението на колегите дали ще направя грешка или не. А модераторите ако преценят да местят темата, това е тяхно свещенно право :beer

Мога да те убедя, че тоя модел Поло има далеч повече екстри от посочените от теб. Със здраве :beer
Колите с "всички екстри" сме ги виждали. Преобладаваха преди доста години, когато всички карахме Лади и Москвичи и ел.стъклата ги бяхме гледали само на кино. Да не говорим, че скоро открихме и подгреваемите седалки, огледала, пръскалки, темпомата и т.н.


Потребителски аватар
tu6ana
Мнения: 142
Регистриран на: Пон 26 ное 2007 11:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот tu6ana » Нед 19 юни 2011 21:37


Da ve moje i da ima ekstra torta ot koqto da izko4i golo mace oba4e ako e nqkva modifikaciq :Mr Green Fun


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот myrshavija » Нед 19 юни 2011 21:48


Колата ти наистина няма всички екстри за модела и не е коректно да пишеш, че има. На първо четене липсват подгряване на седалките, МФА и ел.огледала с подгрев. Ако я продаваш е редно да си пуснеш темата в раздел Продава, а не да обясняваш, че това било работа на модераторите.
Освен това Королата съвсем не е черешката на тортата - не скачай на първата по-хубава от Половера кола, която караш! Ако твоята е наистина толкова читава, колкото описваш, е безсмислено да скачаш на кошница в неизвестно състояние.


Потребителски аватар
Anbuch
Полохолик
Мнения: 3278
Регистриран на: Пет 03 мар 2006 23:53
Автомобил: VW POLO 6R
Двигател: CGGB 2010г
Местоположение: Хасково
Контакти:

Re: Поло-Тойота дали няма да сгреша

Мнениеот Anbuch » Нед 19 юни 2011 22:01


1. Пусни тема в продава!
2. Кирилицата е задължителна!
3. Не изпускай подобна оферта щом е от тъща :да: !
:lock:



Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта